Alüminyum Doğrama Sistemi

Gökkuşağı Cam MetalAlüminyum Doğrama Sistemi

aluminyum

*Alüminyum profiller kesilerek işlenir ve bu ürünlerden kapı, pencere, cam balkon sistemi gibi hayatı kolaylaştıracak, işlevsellik kazandıracak pek çok ürün ortaya çıkar. Birçok farklı sektörde, onlarca üründe alüminyum doğrama tercih edilir. Geçmişten günümüze sürekli iyileştirilerek geliştirilmeye devam eden alüminyum doğrama sistemleri başta işyerleri olmak üzere güvenliğin, estetiğin, işlevselliğin, uzun ömürlülüğün önem verildiği hemen her alanda tercih edilir.

Alüminyum Doğrama Sistemi

Uzun Ömürlü

Alüminyum doğrama uzun ömürlü olup hava koşullarına ve korozyona karşı son derece dayanıklıdır. Doğal korozyon öneyici kaplaması sayesinde yıllarca aynı halde kalabilir. Bir alüminyum doğrama pencere ve kapının ömrü 40 yıldan fazladır.

Özelliğini Koruma

Alüminyum doğrama yüksek ve düşük sıcaklıklarda mekanik özelliğini koruyabilmektedir. Bu özellikle ısı değişiminin faza olduğu, çok yüksek sıcaklıkların görüldüğü iklim koşulları için hayati öneme sahiptir. Materyallerde herhangi bir ölçü değişimi olmadığından standart ölçülerde başarıyla işlevini yerine getirebilmektedir.

Hassas

Alüminyum doğrama hassas ölçülerde üretilebilmektedir. Yüksek uygulama hassasiyetleri sayesinde mimarların isteğe göre özelleştirme yapabilmesine olanak tanımaktadır. Profiller çok hassas ölçülerde üretilip kullanıma hazır edilebilmektedir.

Bakım Kolaylığı

Alüminyum doğramanın bakımı çok kolaydır. Doğası gereği yüksek bir kimyasal dirence sahiptir. Diğer materyallerden yapılan ürünler zaman zaman bakım gerektirse de alüminyum doğrama sistemlerinde böyle bir gereksinime gerek yoktur. Sadece yağmurla dahi alüminyum doğrama temizlenebilmektedir.

Gökkuşağı Cam Metal

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İletişim

İletişim

Çomaklı, Bahçelievler Cd. 9 J, 42140 Meram/Konya
0(535) 701 29 64
gokkusagicammetal@gmail.com
Copyright © 2023 GökkuşağıCam&Metal, Designed by AjansGarden