Alüminyum Krom Korkuluk

Gökkuşağı Cam MetalAlüminyum Krom Korkuluk

alüminyum-krom-balkon

* Alüminyum, Krom küpeşte günümüzde en çok tercih edilen korkuluk modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerinden biridir. Alüminyum veya Krom Korkuluklar isteğe bağlı olarak; tek, iki, üç, dört ve beş emniyet şeritli veya camlı bir şekilde montajlama yapılabilir. Alüminyum Korkuluk yine isteğe bağlı olarak özel tasarlanabilir.

Alüminyum Krom Korkuluk

Paslanmaz

Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Isıya Dayanıklılık

Isıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.

Ücret

Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Model

Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatların bolca bulunmasıdır.

Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir. Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Gökkuşağı Cam Metal

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İletişim

İletişim

Çomaklı, Bahçelievler Cd. 9 J, 42140 Meram/Konya
0(535) 701 29 64
gokkusagicammetal@gmail.com
Copyright © 2023 GökkuşağıCam&Metal, Designed by AjansGarden