Hakkımızda

hakkimizda

Biz Kimiz?

Dünyadaki yenilikleri takip etmiyoruz,
öncülük ediyoruz.

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Gökkuşağı Cam&Metal tüm müşterilerinin sorularına hızlı cevap vererek uygun fiyatta kaliteli çözümler üreterek günden güne büyümektedir. Bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük etken ölçüm, keşif gibi alanlarda ücret almamız olmuştur. Her cam balkon işi ile uğraşanlar cam balkoncu değildir, bunun en etkili sebebi ise rekabetin ve talebin artması ile ortaya çıkan komisyoncuların olmasıdır. Sizlerde cam balkon ve diğer işlemleriniz için doğru yerde doğru kişilerle yaptığınıza emin olun.

Mutlu Müşteriler

Proje Teslimi

Yıllık Deneyim

Tecrübeli Çalışan

Gökkuşağı Cam Metal

Siz bir de hayata bizim pencerelerimizden bakın!

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Topluma, yaşamsal ve kültürel değerlere önem veren, itibarı güçlü, yenilikçi bakış açısıyla aklın ve bilimin ışığında kaliteli, hızlı ekonomik çözümler üretmek ve gelecek kuşaklara kalıcı eserler bırakmak varolma nedenimizdir.

Vizyonumuz

Sektöründe ki; kurum, kuruluşlar ve müşterilerimizle karşılıklı ilişkilerimizi ve yürüttüğümüz faaliyetler doğrultusunda güven veren bir kuruluş olmaktır.
Gökkuşağı Cam Metal

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İletişim

İletişim

Çomaklı, Bahçelievler Cd. 9 J, 42140 Meram/Konya
0(535) 701 29 64
gokkusagicammetal@gmail.com
Copyright © 2023 GökkuşağıCam&Metal, Designed by AjansGarden