Isıcamlı Cam Balkon

Gökkuşağı Cam MetalIsıcamlı Cam Balkon

isi-camli

* Kanatlardaki cam girdi katsayısı sayesinde cam sarkmaları önlenmiştir.
* Tek Camlı sistemler 8 mm temperlidir. Çift camlı sistemler 5mm + 20mm + 5 mm çift yüzlü temperli olarak montaj yapılmaktadır.
* Sistemin metre kare ağırlığı 23-26 kg’dır.
*  Sisteme her kanadın çapı 31 mm olan 8 adet rulman ile taşınmaktadır.
* Kanatlar kullanılan her kapak mafsallı olduğundan her açıya göre kapak bulunmaktadır.
* Kullanılan rulmanların geniş ve çiftli olmasından dolayı kanatlar her açıdaki dönüşleri çok basit gerçekleştirmektedir.
* Isı camlı cam balkon sisteminde çift cam sayesinde cam mekanınızı yazın sıcaktan, kışın soğukta maksimum seviyede korur.
* Çift cam olmasından dolayı; dış etkenlerden mekanınıza girmesini %90 oranında korur.

Isıcamlı Cam Balkon

Uzun Ömürlü

Kullanılan malzemelerin paslanmaz ve kaliteli olması, camların darbelere karşı dayanıklı olması, özel kilit sistemi ile birlikte oldukça modern olan bu sistem çok uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz.

Maksimum Isı Yalıtımı

Yaz aylarında daha serin bir alan, kış aylarında daha sıcak bir alanda oturabilirsiniz. Bu sistemde kullanılan camlar, alüminyum profiller, fitiller, tekerlekler kısaca kullanılan her malzeme üst düzeyde ısı yalıtımına sahiptir.

Dört Mevsim Kullanılabilirlik

Sadece soğuk havalarda değil, yılın her mevsiminde rahatça kullanılabilmektedir. Cam panelleri soğuk havalarda tamamen kapatarak, kapalı bir balkon olarak kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda ise camları tamamen açarak, açık bir balkon olarak da kullanabilirsiniz. 

Doğal Afetlere Karşı Dayanıklı

Mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan yağmur, dolu, kar, fırtına gibi doğal afetlerin balkonunuza girmesine izin vermez. Ayrıca toz, polen, uçan ve yürüyen haşerelerin balkonunuzu kirletmesini engeller.

Gökkuşağı Cam Metal

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İletişim

İletişim

Çomaklı, Bahçelievler Cd. 9 J, 42140 Meram/Konya
0(535) 701 29 64
gokkusagicammetal@gmail.com
Copyright © 2023 GökkuşağıCam&Metal, Designed by AjansGarden