Katlanabilir Cam Balkon

Gökkuşağı Cam MetalKatlanabilir Cam Balkon

pvc1

*Konut ve iş yerlerini aydınlatmak, havalandırmak amacıyla yapılan ve PVC profillerden inşa edilen yapı elemanlarına PVC pencere adı verilir. Kasa, kanat ve aksesuarlardan oluşur. Tek kanatlı (standart), çift açılımlı, çift kanatlı, sürgülü, çift sürgülü, katlanır ve üstten açılır modelleri bulunur.

PVC Kapı Pencere

Pvc Kapı

Isıtma ve soğutma maliyetlerinin ve estetiğin giderek önem kazandığı günümüzde her iklim koşuluna uygun ısı yalıtımı sağlayan PVC Kapılar; iş yeri, konut ve ofis gibi yaşam alanlarında balkon, banyo ve WC kapısı olarak kullanılmaktadır. Bakımı, temizliği ve son dönemlerde yapılan ARGE çalışmaları ile darbeye karşı mukavemeti yüksektir ve son derece güvenlidir. Ahşap ve çelik kapılara göre maliyeti daha düşüktür. Pvc Pencere Sistemleri için kullanılan 22 farklı lamine renk seçeneği PVC Kapılar için de geçerlidir.

Gökkuşağı Cam Metal

Gökkuşağı Cam&Metal, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize cam balkon sistemleri, PVC doğrama kapı- pencere, korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İletişim

İletişim

Çomaklı, Bahçelievler Cd. 9 J, 42140 Meram/Konya
0(535) 701 29 64
gokkusagicammetal@gmail.com
Copyright © 2023 GökkuşağıCam&Metal, Designed by AjansGarden